Oskary Medenu 2020

MLS® a COVID-19: postępy w leczeniu śródmiąższowego zapalenia płuc
04.01.2021
działanie koncentratora tlenu
Jak działa koncentrator tlenu?
07.04.2021
  • Firma

    Firma

Każdego roku w styczniu działy handlowe Meden-Inmed biorą udział w Podsumowaniu Roku. Zazwyczaj jest to okazja, żeby pracownicy biurowi i terenowi, którzy na co dzień kontaktują się ze sobą telefonicznie bądź mailowo, spotkali się i lepiej poznali.

W tym roku, ze względu na panującą pandemię, formuła corocznego wydarzenia została zmodyfikowana i spotkaliśmy się wirtualnie, wykorzystując interaktywną platformę, ale nie zrezygnowaliśmy z jego uroczystego charakteru.

Zarząd spółki chciał podziękować wszystkim zespołom za ogromne zaangażowanie i fantastyczną współpracę w tym szczególnie trudnym czasie. Dzięki temu została osiągnięta większość planów na rok 2020. Zarząd spółki, doceniając starania i sukcesy wszystkich pracowników, postanowił w szczególny sposób wyróżnić tych, którzy w wyjątkowy sposób przyczynili się do tegorocznego sukcesu – przyznając Oskary Medenu 2020.

Oskary Medenu to inicjatywa, która zostanie z nami na dłużej. Wyróżnienia przyznawane są przez Kapitułę Konkursu w pięciu kategoriach:

  • BEST SALES
  • BEST PERFORMANCE
  • DISCOVERY OF THE YEAR
  • TEAM PLAYER
  • SPECTACULAR GROWTH.

oskary medenu 2020

Wirtualna Gala Wręczenia Oskarów Medenu odbyła się 25 stycznia 2021 roku.

Zwycięzcą w kategorii BEST SALES 2020 został Jerzy Bartodziej – dyrektor ds. neurorehabilitacji i diagnostyki. Jerzy współpracuje z nami od wielu lat i tak naprawdę co roku znajduje się w czołówce najlepszych sprzedawców. W 2020 roku osiągnął najwyższy wynik sprzedaży. Prywatnie jest zakochany w turystyce górskiej oraz rajdach off-road.

Statuetkę w kategorii BEST PERFORMANCE 2020 otrzymała Ewelina Pawlaczek – przedstawicielka handlowa ds. ortopedii i chirurgii kręgosłupa. Ewelina wyróżniła się spektakularnymi osiągnięciami na polu sprzedaży. Laureatka pracuje z nami od niedawna, ale od wielu lat związana jest z medycyną, pracowała m.in. na bloku operacyjnym. Uwielbia spacery, górskie wycieczki i bieganie.

W kategorii DISCOVERY OF THE YEAR 2020 zwycięzcą został Karol Bąkowski – dyrektor regionalny w Wydziale Aparatury Medycznej. Karol w tym roku wykazał się wyjątkową kreatywnością realizując bardzo wiele wymagających, interdyscyplinarnych projektów. Pasjonuje się motoryzacją, a w wolnych chwilach czyta książki.

Główna nagroda w kategorii TEAM PLAYER 2020 powędrowała do Kamila Jakubca – managera ds. kardiologii i rehabilitacji kardiologicznej. Kamil dzięki wytężonym wysiłkom zrealizował wiele projektów, również dotyczących asortymentu i usług związanych z epidemią koronawirusa. Kamil uwielbia podróżować, czytać książki i grać w piłkę nożną. Od wielu lat trenuje karate Shinkyokushin.

Statuetkę w kategorii SPECTACULAR GROWTH 2020 otrzymała Agnieszka Rogowska. Agnieszka przez wiele lat pracowała jako koordynatorka ds. serwisu i obsługi klienta, natomiast w 2020 roku została koordynatorką ds. e-commerce. Kilkakrotnie przekroczyła wyznaczone plany i dbała o to, żeby w naszym sklepie było wszystko, co niezbędne m.in. w walce z COVID-19. Prywatnie Agnieszka kocha jazdę na rowerze, podróże i narciarstwo.

Podczas odbierania statuetek wszyscy nagrodzeni podkreślali, iż sukces osiągnęli dzięki współpracy i zaangażowaniu całych zespołów.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów! Trzymamy kciuki również za pozostałych, aby podczas następnej Gali Oskarów Medenu to właśnie oni znaleźli się wśród laureatów.

Powodzenia!

Pozostałe artykuły


Zaktualizowano: 04-08-2023, 14:38