Meden-Inmed Sp. z o.o.

ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin

NIP: 669-22-55-563

tel.: +48 94 347 10 40

fax: +48 94 347 10 41

e-mail: meden@meden.com.pl

Przedstawiciele
Wydziału Rehabilitacji:

Irena Jurukowa - dyrektor zarządzający - wydział rehabilitacji

Irena Jurukowadyrektor zarządzający
- wydział rehabilitacji

ij@meden.com.pl

+48 662 281 086

Jadwiga Kamińska - dyrektor regionalny

Jadwiga Kamińskadyrektor regionalny

jk@meden.com.pl

+48 602 659 106

Piotr Traczyk - przedstawiciel handlowy

Piotr Traczykprzedstawiciel handlowy

ptraczyk@meden.com.pl

+48 602 482 439

Magdalena Czerwińska - przedstawiciel handlowy

Magdalena Czerwińskaprzedstawiciel handlowy

mczerwinska@meden.com.pl

+48 785 810 434

Miłosz Maliński - przedstawiciel handlowy

Miłosz Malińskiprzedstawiciel handlowy

mmalinski@meden.com.pl

+48 606 759 400

Artur Zborowski - przedstawiciel handlowy

Artur Zborowskiprzedstawiciel handlowy

azborowski@meden.com.pl

+48 605 893 309

Jerzy Bartodziej - dyrektor ds. neurorehabilitacji i diagnostyki

Jerzy Bartodziejdyrektor ds. neurorehabilitacji i diagnostyki

jbartodziej@meden.com.pl

+48 664 413 001

Łukasz Pyza - przedstawiciel handlowy

Łukasz Pyzaprzedstawiciel handlowy

lpyza@meden.com.pl

+48 785 810 720

Paulina Czarnecka - przedstawiciel handlowy

Paulina Czarneckaprzedstawiciel handlowy

pczarnecka@meden.com.pl

+48 785 811 104

Mikołaj Nagat - przedstawiciel handlowy

Mikołaj Nagatprzedstawiciel handlowy

mnagat@meden.com.pl

+48 785 811 096

Iga Karolewska - manager ds. klientów

Iga Karolewskamanager ds. klientów

ikarolewska@meden.com.pl

+48 785 810 455

Rafał Oleszczuk - specjalista ds. laserów wysokoenergetycznych i fali uderzeniowej

Rafał Oleszczukspecjalista ds. laserów wysokoenergetycznych i fali uderzeniowej

ro@meden.com.pl

+48 668 186 712

Bartosz Paprotny - specjalista ds. fizjoterapii sportowej, terapii Tecar i VitalStim

Bartosz Paprotnyspecjalista ds. fizjoterapii sportowej, terapii Tecar i VitalStim

bpaprotny@meden.com.pl

+48 608 685 649

Agnieszka Badura - specjalista ds. uroginekologii

Agnieszka Baduraspecjalista ds. uroginekologii

abadura@meden.com.pl

+48 785 810 699

Skontaktuj się z nami.Jesteśmy do Twojej dyspozycji między godziną 7:30 a 15:30.Kontakt w innych godzinach możliwy jest tylko z przedstawicielami regionalnymi.

Wydział Rehabilitacji

+48 94 347 10 50 (53)

Wydział Aparatury Medycznej

+48 94 344 90 61

+48 94 344 90 59

Wydział Neurofizjologii

+48 94 347 10 57

Wydział Medycyny Nuklearnej

+48 601 586 022

Wydział Intensywnej Opieki Medycznej

+48 94 347 10 49

Napisz do nas.

Sekretariat zarządu i dział kadr.

Joanna Kiwacz

Asystentka Zarządu

jkw@meden.com.pl

+48 94 347 10 40

+48 94 347 10 41

Księgowość.

Iwona Sobolewska

isobolewska@meden.com.pl

+48 94 344 90 64

Agnieszka Nawrocka

anawrocka@meden.com.pl

+48 94 347 10 64

Emilia Augustyn

- kontakt dla dostawców Wydziału Produkcji

eaugustyn@meden.com.pl

+48 94 347 10 61

Wydział Handlu Zagranicznego.

Kamilla Modzelewska - Vice-president

Kamilla ModzelewskaVice-president

km@meden.com.pl

+48 94 344 90 50

+48 602 668 002

Tomasz Górecki - Account Manager

Tomasz GóreckiAccount Manager

tg@meden.com.pl

+48 94 344 90 78

+48 601 646 866

Joanna Dyba - Key Account Specialist

Joanna DybaKey Account Specialist

jdyba@meden.com.pl

+48 94 344 90 54

+48 601 338 044

+48 94 347 10 41

Anita Błaszczyk - Marketing Specialist

Anita BłaszczykMarketing Specialist

ablaszczyk@meden.com.pl

+48 94 344 90 54

+48 94 347 10 41

Наталия Древняк - Директор

Наталия ДревнякДиректор

nd@meden.com.pl

+48 94 347 10 67

+48 668 811 116

Оксана Ардан - Маркетинг и реализация

Оксана АрданМаркетинг и реализация

oardan@meden.com.pl

+48 94 347 10 67

Dział konstrukcji i produkcji.

Franciszek Sobczak

V-ce Prezes ds. Produkcji

fsobczak@meden.com.pl

+48 94 344 90 42

+48 784 061 706

Mariusz Drewniak

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością

md@meden.com.pl

+48 94 347 10 60

Jan Franczak

Dyrektor Działu Produkcji

jfranczak@meden.com.pl

+48 94 344 90 60

Serwis.

Radosław Missok

Kierownik Serwisu Rehabilitacji

rm@meden.com.pl

+48 94 344 90 48

+48 600 052 584