19 Maj 2017

Do wydania „Naszego Dziennika” z 18 maja dołączono dodatek (nr 5 ) „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH” na temat rehabilitacji. W kilku artykułach wspomniano o rozwiązaniach, które oferuje firma Meden-Inmed.

Na stronie III opisano sprzęt stosowany w salach kinezyterapeutycznych. W naszym asortymencie dostępne są zestawy do czynnego i biernego ćwiczenia w podwieszeniu znanej i cenionej marki Redcord. Oferujemy także tablice do ćwiczeń manipulacyjnych ręki z oporem i bez. Są to bardzo funkcjonalne urządzenia, niezbędne w każdej przychodni czy gabinecie rehabilitacyjnym.

Na stronie IV możemy przeczytać o Armeo – kompleksowej terapii dla osób cierpiących na problemy neurologiczne będące następstwem udaru lub urazów centralnego lub ośrodkowego układu nerwowego. Metoda ta została oparta o trzy produkty, które wykorzystywane kolejno po sobie tworzą jedną ciągłą formę rehabilitacji. W Polsce wyłącznym dystrybutorem rozwiązań firmy Hocoma jest Meden-Inmed Sp.z o.o.

Pełen asortyment producenta znajdziesz tutaj www.meden.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszej firmy, która dostępna jest na stronie: www.meden.com.pl/oferta/.

Nasz Dziennik
Nasz Dziennik

Źródło: www.naszdziennik.pl