26 styczeń 2017

Podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która odbyła się 21 stycznia 2017 roku w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, zostały wręczone nagrody dla Nominowanych i Laureatów XXVI edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu 2016. W wąskim gronie firm nagrodzonych Złotą Statuetką znalazła się koszalińska firma Meden-Inmed Sp. z o.o.

Gala Liderów Polskiego Biznesu co roku gromadzi znamienite osobistości ze świata polityki i biznesu, dając niepowtarzalną okazję do spotkań i rozmów na temat wpływu polskiej przedsiębiorczości na rozwój kraju.

Nagrody specjalne BCC – Złote Statuetkito prestiżowe nagrody, które wręczane są liderom, kierującym się w swojej pracy zawodowej etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

Meden-Inmed Liderem Polskiego Biznesu 2016

Złota Statuetka Lider Biznesu 2016 dla Meden-Inmed

Projekt nagrody to dzieło uznanego polskiego rzeźbiarza, Tadeusza Tchórzewskiego. Inspiracją do jej stworzenia była rzeźba nieznanego artysty z okresu międzywojennego. Ta wyjątkowa nagroda odlana jest z brązu, pokryta 24-karatowym złotem, wykonana ręcznie.

Goście i laureaci Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, fot. Cezary Piwowarski

Goście i laureaci Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, fot. Cezary Piwowarski

Spośród wielu nominacji, Złotą Statuetkę otrzymały firmy, jak: Meden-Inmed, Volkswagen Motor Polska, HM Invest, JTI Polska, McDonald’s Polska, Doosan Babock Energy Polska, BMG Goworowski, Cloos – Polska, Eista, Stegu, Robert Nogacki Kancelaria Prawna Skarbiec.

Złotą Statuetkę otrzymały także takie osobistości, jak Angela Merkel, nagrodzona za wkład w intensywny rozwój polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, handlowych i sąsiedzkich; czy Jego Świątobliwość Papież Franciszek, który swoją statuetkę odebrał osobiście, podczas spotkania z Zarządem BCC w październiku 2016 roku.

Jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do tak zaszczytnego grona i zapewniamy, że to wyróżnienie motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dziękujemy!