drabinka-gimnastyczna-meden-inmed
drabinka-gimnastyczna-meden-inmed

Drabinka gimnastyczna

Drabinka gimnastyczna to przyjaciel naszego kręgosłupa. Nie bez powodu znajduje się w większości sali gimnastycznych i zestawach ćwiczeń korekcyjnych. Drabinka korekcyjna to sportowy mebel zajmujący w pomieszczeniu maksymalnie 1m2. Nowoczesny design pasuje do biura, jak i mieszkania.


Drabinka gimnastyczna w domu

Często ciężko nam się zmobilizować do tego, by zacząć ćwiczyć. Jeszcze większy kłopot mamy wtedy, gdy na siłownię mamy spory kawałek. Przy napiętym grafiku ciężko znaleźć czas dla siebie i zadbać o swoje zdrowie.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wykonywanie ćwiczeń w zaciszu własnego domu. Dzięki temu nie jesteśmy zmuszeni nigdzie wychodzić i przemierzać autem czy innym środkiem transportu zakorkowanych ulic. W tym czasie, który spędzilibyśmy w aucie, możemy wykonać sporą część naszego treningu, jeśli nie cały.

Drabinka gimnastyczna
Drabinka gimnastyczna

Drabinka gimnastyczna w biurze

Zazwyczaj, kiedy myślimy o ćwiczeniach, pojawia się nam przed oczami intensywny trening. Siedząc 8 godzin przed komputerem mamy złą pozycję całego ciała, ale i jesteśmy narażeni na bezruch kończyn. Podstawą jest w tym przypadku rozciąganie. Najlepszym ćwiczeniem będzie klasyczny zwis, który jak żadne inne ćwiczenie, doskonale rozciąga i odpręża krzyż. To tak niewiele, a pozwoli rozprostować spięte partie.

Drabinka gimnastyczna
Drabinka gimnastyczna

Drabinka gimnastyczna dla dzieci

Dzieci mają niewyczerpane pokłady energii. Taka ich natura, dlatego ruch i zabawa odgrywają kluczową rolę w ich rozwoju.

Drabinkę gimnastyczną możemy rozbudować o dodatkowe akcesoria dla najmłodszych. Drabinki często są nazywane nowoczesnym trzepakiem dla dzieci. Oprócz dodatków dla maluchów dostępne są także liny, zaczepy i obciążniki dla dorosłych. Tego typu akcesoria znacznie poprawią jakość treningu i zapewnią jeszcze większą satysfakcję z ćwiczeń.

Lina umożliwia rozwój ruchowy poprzez zabawę. Huśtawka w formie talerza na linie jest doskonałym narzędziem do wzmacniania mięśni rąk i siły fizycznej, rozwoju układu równowagi oraz potęgowania odwagi dziecka. Kółka gimnastyczne pozwalają na szeroki wachlarz możliwości, zarówno podczas zabawy, jak i aktywności fizycznej.

Drabinka gimnastyczna
Drabinka gimnastyczna

Materac gimnastyczny

Uzupełnieniem zabaw i ćwiczeń jest składany materac gimnastyczny. Rozłożony nadaje się do wszystkiego rodzaju ćwiczeń, zaś złożony może być świetnym miejscem na odpoczynek. Biurko – nakładkę do drabinek serii BenchK 110 zakłada się na drążek drabinki, co pozwala stworzyć funkcjonalne miejsce do nauki dla Twojego dziecka

Drabinka gimnastyczna
Drabinka gimnastyczna

Drabinki gimnastyczne cechuje wysoka jakość i trwałość. Poszczególne modele wykonane są z drewna bukowego lub połączenia litego drewna z matowym metalem. Produkty zostały zaprojektowane tak, aby poszczególne elementy były ze sobą kompatybilne i możliwe było tworzenie rozbudowanych zestawów. Co ważne, drabinki oraz akcesoria produkowane są zgodnie z unijnymi normami bezpieczeństwa dla sprzętu gimnastycznego, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa.