Meden-Inmed partnerem Biotek – lidera branży medycyny sportowej i ortopedii

Laureaci Ambasador Polskiej Gospodarki 2021
Meden-Inmed – Ambasador Polskiej Gospodarki
04.10.2021
finał Firma Dobrze Widziana 30.XI.2021 wszyscy uczestnicy
Meden-Inmed w konkursie „Firma Dobrze Widziana“
06.12.2021
  • Ortopedia

    Ortopedia

O firmie

BIOTEK jest globalnym koncernem technologicznym, którego głównym celem jest wytwarzanie produktów umożliwiając rekonstrukcję struktur organizmu człowieka, dla dwóch wysoce rozwiniętych sektorów: leczenia urazów kończyn oraz medycyny sportowej.

W tych dwóch obszarach firma BIOTEK odgrywa dominującą rolę wśród konkurencji, oferując w sumie ponad 500 innowacyjnych produktów.

Zasięg działania firmy rośnie z roku na rok. W dniu dzisiejszym współpracuje z ponad 30 krajami na całym świecie. Dzięki inwestowaniu w rozwój oferowanych produktów i nieustanne badania zawsze jest o dwa kroki do przodu.

Demograficzne starzenie się społeczeństwa

W globalnej populacji coraz większy odsetek stanowią osoby starsze. Niesie to za sobą prawdopodobieństwo, że w wyniku konieczności podtrzymania ich wysokiej jakość życia, z roku na rok liczba wykonywać artroskopii czy innych operacji kończy będzie wzrastać.

Większa innowacyjność produktów

Kluczem do zaspokojenia potrzeb pacjenta i lekarza jest wytworzenie i rozwój zaawansowanych technicznie urządzeń, oferujących nowe możliwości leczenia, a tym samym ciągłe poszerzanie rynku. Do tego właśnie celu dąży firma BIOTEK.

Badania i rozwój

Strategia biznesowa oparta jest na ciągłym badaniu, opracowywaniu, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych technicznie i zaawansowanych urządzeń medycznych. Bezpośredni kontakt z dostawcami usług medycznych jest istotnym ogniwem w tym łańcuchu, a odpowiedź na obecne i przyszłe potrzeby lekarzy jest istotnym bodźcem do własnej pracy badawczej.

Pozostałe artykuły


Zaktualizowano: 04-08-2023, 12:29