Meden-Inmed Sp. z o.o.

ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin

NIP: 669-22-55-563

tel.: +48 94 347 10 40

fax: +48 94 347 10 41

e-mail: meden@meden.com.pl

Spotkajmy się.Poznaj naszego przedstawiciela w Twoim rejonie.

Mapa zasięgu

Marcin Załuskaspecjalista ds. technicznych / projektowanie i kosztorysy

mzaluska@meden.com.pl

+48 601 728 585

Zasięg w regionie:

  • Cała Polska

Mapa zasięgu

Piotr Ciemerychspecjalista ds. technicznych

pciemerych@meden.com.pl

+48 606 944 632

Zasięg w regionie:

  • Cała Polska

Mapa zasięgu

Henryka Witkowiczdyrektor WIOM

hw@meden.com.pl

+48 693 540 106

Zasięg w regionie:

  • Cała Polska

Mapa zasięgu

Piotr Ryckiewiczv-ce prezes ds. inżynierii medycznej

pr@meden.com.pl

+48 601 728 281

Zasięg w regionie:

  • Cała Polska

Skontaktuj się z nami.Jesteśmy do Twojej dyspozycji między godziną 7:30 a 15:30.Kontakt w innych godzinach możliwy jest tylko z przedstawicielami regionalnymi.

Wydział Intensywnej Opieki Medycznej

+48 94 347 10 49

Wydział Rehabilitacji

+48 94 347 10 50 (53)

Wydział Aparatury Medycznej

+48 94 344 90 61

+48 94 344 90 59

Wydział Neurofizjologii

+48 94 347 10 57

Napisz do nas.

Sekretariat zarządu i dział kadr.

Joanna Kiwacz

Asystentka Zarządu

jkw@meden.com.pl

+48 94 347 10 40

+48 94 347 10 41

Księgowość.

Iwona Sobolewska

isobolewska@meden.com.pl

+48 94 344 90 64

Agnieszka Nawrocka

anawrocka@meden.com.pl

+48 94 347 10 64

Emilia Augustyn

- kontakt dla dostawców Wydziału Produkcji

eaugustyn@meden.com.pl

+48 94 347 10 61

Wydział Handlu Zagranicznego.

Kamilla Modzelewska - Vice-president

Kamilla ModzelewskaVice-president

km@meden.com.pl

+48 94 344 90 50

+48 602 668 002

Joanna Dyba - Key Account Specialist

Joanna DybaKey Account Specialist

jdyba@meden.com.pl

+48 94 344 90 54

+48 601 338 044

+48 94 347 10 41

Agnieszka Kubiak - Junior Account

Agnieszka KubiakJunior Account

akubiak@meden.com.pl

+48 94 344 90 78

+48 94 347 10 41

Anita Błaszczyk - Marketing Specialist

Anita BłaszczykMarketing Specialist

ablaszczyk@meden.com.pl

+48 94 344 90 54

+48 94 347 10 41

Tomasz Górecki - Account Manager

Tomasz GóreckiAccount Manager

tg@meden.com.pl

+48 601 646 866

Наталия Древняк - Директор

Наталия ДревнякДиректор

nd@meden.com.pl

+48 94 347 10 67

+48 668 811 116

Оксана Ардан - Маркетинг и реализация

Оксана АрданМаркетинг и реализация

oardan@meden.com.pl

+48 94 347 10 67

Dział konstrukcji i produkcji.

Franciszek Sobczak

V-ce Prezes ds. Produkcji

fsobczak@meden.com.pl

+48 94 344 90 42

+48 784 061 706

Mariusz Drewniak

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością

md@meden.com.pl

+48 94 347 10 60

Jan Franczak

Dyrektor Działu Produkcji

jfranczak@meden.com.pl

+48 94 344 90 60