Meden-Inmed z wizytą w Ałmaty (Kazachstan)

Żel SpaceOAR ochrona przed powikłaniami radioterapii
05.12.2023
Targi Medyczne TheraPro 2024 w Stuttgarcie
07.02.2024
  • Handel zagraniczny

    Handel zagraniczny

  • Rehabilitation

    Rehabilitation

Z inicjatywy ASPASIA LTD, naszego wieloletniego dystrybutora, Meden-Inmed odwiedził Ałmaty w Kazachstanie (27-30 listopada), gdzie zaprezentował swoje innowacyjne produkty. W ramach intensywnego programu wizyt odbyły się dwa spotkania:

1) w ośrodku rehabilitacyjnym dla dzieci z chorobami psychoneurologicznymi i zaburzeniami układu ruchu Ak Zhol-M (Ак жол-М). Ośrodek znajduje się w miejscowości Kyzylkairat, około 30 km od Ałmaty i jest jedynym ośrodkiem w kraju, który został zbudowany i jest prowadzony dzięki darowiznom publicznym. Obecnie ośrodek opieki dziennej jest domem dla 256 dzieci. Odwiedziliśmy to miejsce, aby przeprowadzić szkolenie produktowe na kilku z naszych najpopularniejszych urządzeń: Axelero Gait&Balance (urządzenie do treningu chodu i równowagi) oraz Neuroforma (komputerowy system do rehabilitacji neurologicznej). W szkoleniu uczestniczyło 27 osób, wśród których znaleźli się lekarze i fizjoterapeuci.

2) w Centrum Neurologii i Rehabilitacji Aspasia (Ałmaty), gdzie pracownicy wzięli udział w szkoleniu produktowym dotyczącym lampy do naświetlania Solmed.

Pozostałe artykuły


Zaktualizowano: 06-02-2024, 12:08