Meden-Inmed przedłuża współpracę z Piastem Gliwice na kolejne trzy sezony

Kiedy stosujemy żywienie dojelitowe przez PEG?
06.08.2021
grupa lekarzy podczas badania endoskopowego
Kurs akademii endoskopowej kręgosłupa w Warsaw Lab
17.09.2021
  • Firma

    Firma

Mamy przyjemność ogłosić, iż współpraca Meden-Inmed z klubem Piast Gliwice zostaje przedłużona na kolejne trzy sezony! Współpraca obejmuje kompleksowe przygotowanie i opiekę medyczną dla głównej drużyny, jak i Akademii Piasta. Ponadto sukcesywnie wyposażamy klub w wysokiej klasy sprzęt medyczny potrzebny do przygotowania, profilaktyki, wspomaganiu leczenia, rehabilitacji oraz odnowy biologicznej. Oto, co o przedłużeniu współpracy mówią prezesi Meden-Inmed oraz Piasta Gliwice.

– Z przyjemnością będziemy wspierać zawodników Piasta przez kolejne 3 sezony. Efektywne metody rehabilitacji oraz regeneracji, a także profilaktyka kontuzji są niezwykle cenne dla każdego sportowca, a naszym celem jest ułatwienie dostępu do nowoczesnych technik terapii, z których korzystają specjaliści na całym świecie. Trzymamy też kciuki za wygrane mecze i powtórzenie sukcesu z sezonu 2018/2019, czyli uzyskanie tytułu Mistrza Polski – Maciej Zinka, wiceprezes Meden-Inmed.

– Nie tylko w dziedzinie sportu, ale ogólnie w życiu zdrowie jest bardzo ważne. Cieszymy się, że dzięki współpracy z uznanym partnerem możemy wyposażyć klub, a zawodnicy objęci są opieką na najwyższym poziomie. Także w sferze biznesu przedłużona dzisiaj umowa jest czynnikiem wywołującym satysfakcję. Sukces sportowy to efekt wieloletniej i konsekwentnej pracy kadry sportowej i menedżerskiej oraz pracowników klubu. O sile klubu decyduje również jakość współpracy spółki z partnerami biznesowymi – Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

Jako zespół Meden-Inmed życzymy Piastowi samych sukcesów sportowych i dużo zdrowia!

Źródło: https://piast-gliwice.eu/aktualnosci/newsy/meden-inmed-na-dluzej-z-piastem

Pozostałe artykuły


Zaktualizowano: 29-11-2023, 08:12