16 Kwiecień 2017

W dniach 4 – 6 kwietnia 2017 nasza firma uczestniczyła w XVIII edycji targów Leva Och Fungera (Życie i Praca), które odbywały się w Göteborgu (Szwecja), w Centrum Wystawienniczym Swedish Exhibition & Congress Centre/Svenska Mässan.

Te targi to kluczowe miejsce spotkań, w którym producenci urządzeń medycznych i osoby niepełnosprawne, ich opiekunowie oraz pracownicy służby zdrowia mogą spotkać się razem. Producenci mogą tu zaprezentować nowinki technologiczne poprawiające życie osobom niepełnosprawnym.

Jest to największa i najbardziej uznana w Skandynawii impreza tego typu, odbywająca się co dwa lata. W tym roku głównymi grupami produktowymi, które zaprezentowano były m.in.: sprzęt rehabilitacyjny, pomoc osobista, urządzenia treningowe, transport, ułatwienia architektoniczne, osprzęt i wyposażenie.

Wśród zwiedzających było wielu terapeutów zajęciowych, fizjoterapeutów, opiekunów, pielęgniarek, asystentów osobistych i oczywiście osób niepełnosprawnych.

Jednym z wystawców była firma MEDEN-INMED, która prezentowała tu m.in.: stoły terapeutyczne Prestige oraz Nexus, lampy IR Solmed, system do dynamicznego odciążania Eleveo oraz krzesło higieniczne Mohican.

Oto krótka fotorelacja.

Następna edycja: 26-28 Marzec 2019