V-ce Prezes
Niemal 20 lat temu odnalazł medycynę jako fascynujący obszar zawodowy i nieskończone źródło inspiracji. Karierę rozpoczął od pracy handlowej ze sprzętem endoskopowym, a następnie powierzono mu zadania managerskie. Równocześnie rozwijał się naukowo i merytorycznie, co zaowocowało zdobyciem doktoratu z dyscypliny zarządzania oraz kilkuletnią współpracą z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w charakterze eksperta merytorycznego i biznesowego.
Od 2021 roku zarządza Wydziałem Aparatury Medycznej w Meden-Inmed, gdzie kieruje ponad 50-osobowym zespołem, w skład którego wchodzą managerowie grup, handlowcy, product managerowie, dział serwisu oraz dział wsparcia sprzedaży. Wspólnie z zespołem realizuje setki projektów sprzedażowych i edukacyjnych rocznie, współpracując ze środowiskiem medycznym w takich obszarach jak urologia, ginekologia, chirurgia ogólna, chirurgia kręgosłupa, ortopedia, medycyna sportowa, żywienie kliniczne, endokrynologia, radiologia zabiegowa i onkologia.
Jego głównym zadaniem jest tworzenie optymalnych warunków do rozwoju zespołu oraz osiąganie założonych celów biznesowych.
W swojej pracy kładzie nacisk na kreatywność i samodzielność, które wspiera rzetelnością i uczciwością. Czas wolny najchętniej poświęca na aktywność fizyczną.