Monika Pucułek
12.06.2023
Jarosław Zalewski
01.08.2023

dr n. ekon. Dariusz Kolber

Dyrektor Zarządzający - Wydział Aparatury Medycznej


Wydział Aparatury MedycznejWydział Aparatury Medycznej

Kariera zawodowa:

Niemal 20 lat temu odnalazłem medycynę jako fascynujący obszar zawodowy i nieskończone źródło inspiracji. Rozpocząłem od pracy handlowej ze sprzętem endoskopowym, następnie powierzono mi zadania managerskie. Równocześnie rozwijałem się naukowo i merytorycznie, co zaowocowało doktoratem z dyscypliny zarządzania i kilkuletnią współpracą z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w charakterze eksperta merytorycznego i biznesowego.

Od 2021 roku zarządzam Wydziałem Aparatury Medycznej w Meden-Inmed. Oznacza to pracę z ponad 50-osobowym zespołem managerów grup, handlowców, product managerów, działem serwisu i działem wsparcia sprzedaży. Wspólnie realizujemy setki projektów sprzedażowych i edukacyjnych rocznie. Współpracujemy ze środowiskiem medycznym w obszarze urologii, ginekologii, chirurgii ogólnej, chirurgii kręgosłupa, ortopedii, medycyny sportowej, żywienia klinicznego, endokrynologii, radiologii zabiegowej i onkologii.

Moim głównym zadaniem jest tworzenie optymalnych warunków do rozwoju zespołu oraz osiąganie zakładanych celów biznesowych.

W pracy stawiam na kreatywność i samodzielność poparte rzetelnością i uczciwością.

Czas wolny najchętniej poświęcam na aktywność fizyczną.


Zaktualizowano: 18-12-2023, 10:30