O Nas

Meden-Inmed Sp. z o.o. od 1989 r. jest czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego. Jako firma z wieloletnią tradycją zwracamy szczególną uwagę na potrzeby pacjentów. Naszą misją jest służba kadrze medycznej i jej podopiecznym poprzez dostarczanie zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych najwyższej jakości.

Polecane produkty

Aktualności

12 Wrzesień 2019

Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku nowym ośrodkiem wszczepiającym hydrauliczny sztuczny zwieracz cewki moczowej AMS800!

Do listy ośrodków zajmujących się implantacją hydraulicznego sztucznego zwieracza cewki moczowej AMS800 dołączył Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku. W (...)

więcej »

10 Czerwiec 2019

49 Kongres Naukowy Polskiego Towarzystwa Urologicznego

Zapraszamy do udziału w 49. Kongresie Naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego, który odbędzie się od 12 do 15 czerwca w (...)

więcej »

21 Grudzień 2018

W dniach 24-26.12.2018 r. firma Meden-Inmed będzie zamknięta

Szanowni Klienci, Informujemy, że w dniach 24-26.12.2018 r. firma Meden-Inmed będzie zamknięta. Zapraszamy do kontaktu od dnia 27.12.2018 r.

więcej »

07 Grudzień 2018

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim nowym ośrodkiem wszczepiającym hydrauliczny sztuczny zwieracz cewki moczowej AMS800

Do listy ośrodków zajmujących się implantacją hydraulicznego sztucznego zwieracza cewki moczowej AMS800 dołączył Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim. (...)

więcej »

26 Listopad 2018

„Życie po nowotworze gruczołu krokowego” – Artykuł w Newsweek Polska 48/2018

Wszystkich zainteresowanych tematyką rehabilitacji Pacjentów po operacji nowotworu prostaty zapraszamy do lektury artykułu, który ukazał się w najnowszym wydaniu Newsweek (...)

więcej »

14 Listopad 2018

Warsztaty Zaburzenia erekcji – nowoczesne metody leczenia

W dniach 8 – 9 listopada 2018 roku w Trojanowie odbyły się warsztaty zorganizowane przez Meden-Inmed Sp. z o.o. (...)

więcej »

Artykuły

Szkolenie z biopsji fuzyjnej prostaty

Szkolenie z biopsji fuzyjnej prostaty

Dnia 12 lipca br. w szpitalu Urbanes Vivantes (Berlin) odbyło się szkolenie z biopsji fuzyjnej prostaty współorganizowane przez Meden-Inmed. Podczas warsztatów (...)

więcej »

20 Lipiec 2017

Pozaustrojowe leczenie falami uderzeniowymi o niskim natężeniu przeznaczone dla pacjentów cierpiących na naczyniowe zaburzenia erekcji.

Pozaustrojowe leczenie falami uderzeniowymi o niskim natężeniu przeznaczone dla pacjentów cierpiących na naczyniowe zaburzenia erekcji: kontrolowane, krzyżowe badanie placebo (...)

więcej »

10 Lipiec 2017

Pozaustrojowe leczenie falami uderzeniowymi.

Pozaustrojowe leczenie falami uderzeniowymi (ang. extracorporeal shock wave therapy; ESWT) chronicznego zapalenia gruczołu krokowego oraz chronicznego bólu miednicy: kliniczne (...)

więcej »