Miejsce pracy: Koszalin

Województwo: zachodniopomorskie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza TIG/MAG min. rok,
  • aktualne uprawnienia spawalnicze,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziana umiejętność w zakresie spawania stali nierdzewnej i aluminium,
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie operacji w zakresie prac spawalniczych,
  • utrzymanie jakości na wysokim poziomie,
  • wykonanie prac zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • wsparcie w zakresie własnych kompetencji pozostałych pracowników w realizacji zadań,
  • zgłaszanie problemów technicznych przełożonemu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w polskiej firmie rodzinnej o wysokich standardach i międzynarodowym zasięgu,
  • umowę o pracę na pełen etat (w systemie jednozmianowym: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6 do 14),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności,
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień i rozwoju zawodowego.

Tryb postępowania:

Zainteresowanych rekrutacją prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres e-mail: rekrutacja@meden.com.pl