17 Sierpień 2015

Warsztaty „Cadaver Lab” – Artroskopia stawu biodrowego

W dniach 28-29 lipca 2015 r. firma Meden-Inmed wraz z firmą Richard Wolf GmbH zorganizowała kolejne warsztaty typu „Cadaver Lab” z zakresu artroskopii stawu biodrowego. Warsztaty poprowadził pionier z zakresu artroskopowych zabiegów stawu biodrowego Dr. Med. Wolfgang Miehlke (ARCUS Clinic Pforzheim).

więcej »

03 Sierpień 2015

Warsztaty „Cadaver Lab” – Endoskopowa dyscektomia odcinka lędźwiowego, oraz rekonstrukcje więzadeł stawu kolanowego

W dniach 16-17 lipca 2015 r. firma Meden-Inmed wraz z firmą Richard Wolf GmbH zorganizowała kolejne warsztaty typu „Cadaver Lab” z zakresu małoinwazyjnej endoskopowej chirurgii kręgosłupa oraz zabiegów artroskopowych rekonstrukcji więzadeł stawu kolanowego. Warsztaty poprowadził światowej sławy zespół specjalistów.

więcej »

28 Kwiecień 2015

Szkolenia Cadaver Lab

Przy współpracy z firmą Richard Wolf GmbH już po raz kolejny przeprowadzono szkolenie na preparatach nieutrwalonych typu „Cadaver Lab”. Wszystkie warsztaty Cadaverowe „Hands-On” w Niemczech prowadzone są w małych grupach.

więcej »

09 Luty 2015

Nowy dział w portfolio produktów Meden-Inmed: Medycyna Nuklearna

Z przyjemnością informujemy iż z początkiem 2015 roku w firmie Meden-Inmed powstał nowy dział, specjalizujący się w dostarczaniu rozwiązań dla Medycyny Nuklearnej.  Zapraszamy na stronę internetową działu: http://meden.com.pl/medycyna-nuklearna/ Do Państwa dyspozycji pozostają specjaliści:    Piotr Ryckiewicz v-ce prezes ds. aparatury medycznej pr@meden.com.pl +48 601 728 281   Krzysztof Grześkowiak dyrektor WMN kgrzeskowiak@meden.com.pl +48 601 586 022 […]

więcej »

10 Lipiec 2014

Przedstawiciele Meden-Inmed na szkoleniu Richard Wolf w Knittlingen

W dniach 8-11 lipca 2014 roku osoby zajmujące się sprzedażą produktów firmy Richard Wolf przebywały na szkoleniu z zakresu artroskopii oraz małoinwazyjnej chirurgii kręgosłupa w Knittlingen w Centrum Szkoleniowym Prima Vista.  Szkolenie miało na celu zapoznanie się z nowościami oraz naukę poszczególnych etapów zabiegów w ortopedii ręki, barku, kolana czy kręgosłupa.

więcej »

27 Czerwiec 2014

Ważne informacje z mazowieckiego oddziału NFZ

W związku z unieważnieniem wszystkich postępowań konkursowych w rodzaju Ortopedia lecznicza informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ podjął działania zmierzające do przedłużenia do dnia 31.12.2014 r. wszystkich obowiązujących do 30.06.2014 r. umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju rehabilitacja lecznicza.

więcej »