O Nas

Meden-Inmed Sp. z o.o. od 1989 r. jest czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego. Jako firma z wieloletnią tradycją zwracamy szczególną uwagę na potrzeby pacjentów. Naszą misją jest służba kadrze medycznej i jej podopiecznym poprzez dostarczanie zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych najwyższej jakości.

Polecane produkty

Aktualności

29 listopad 2021

Meden-Inmed partnerem Biotek – lidera branży medycyny sportowej i ortopedii

O firmie BIOTEK jest globalnym koncernem technologicznym, którego głównym celem jest wytwarzanie produktów umożliwiając rekonstrukcję struktur organizmu człowieka, dla (...)

więcej »

18 sierpień 2015

Advance Arthro Systems – nowy partner wnoszący nowoczesne rozwiązania z zakresu medycyny sportowej

Z przyjemnością informujemy iż z początkiem lipca 2015 roku firma Meden-Inmed została wyłącznym dystrybutorem na terenie całej Polski firmy Advance Arthro (...)

więcej »

17 sierpień 2015

Warsztaty „Cadaver Lab” – Artroskopia stawu biodrowego

W dniach 28-29 lipca 2015 r. firma Meden-Inmed wraz z firmą Richard Wolf GmbH zorganizowała kolejne warsztaty typu "Cadaver (...)

więcej »

03 sierpień 2015

Warsztaty „Cadaver Lab” – Endoskopowa dyscektomia odcinka lędźwiowego, oraz rekonstrukcje więzadeł stawu kolanowego

W dniach 16-17 lipca 2015 r. firma Meden-Inmed wraz z firmą Richard Wolf GmbH zorganizowała kolejne warsztaty typu "Cadaver (...)

więcej »

Artykuły

17 wrzesień 2015

Biomateriały i implanty ortopedyczne w nowoczesnej chirurgii ortopedycznej

BIOMATERIAŁY Biomateriał jest materiałem stosowanym do budowy implantów, charakteryzującym się różnorodnym składem, budową i właściwościami. Materiał ten jest akceptowany (...)

więcej »