Vanessa Kaczmarek

Przedstawiciel handlowy ds. medycyny weterynaryjnej

Vanessa Kaczmarek - mapa zasięgu

O mnie:

Z wykształcenia jestem lekarzem weterynarii. Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.  W firmie Meden-Inmed spełniam się jako przedstawiciel handlowy ds. medycyny weterynaryjnej.
 
Pierwsze praktyki kliniczne – jeszcze w trakcie studiów – odbywałam w Przychodni Weterynaryjnej Zwierząt Małych Leonarda Gugały w Szczecinie. Po studiach odbyłam staż w Przychodni Weterynaryjnej lek. wet. Roberta Gruszki we Wrocławiu oraz w Hospital Veterinário de Coimbra – szpitalu weterynaryjnym w Portugalii. W najbliższej przyszłości planuję rozwijać się zawodowo w kierunku rehabilitacji zwierząt zarówno fizjoterapii, jak i fizykoterapii.
 
Prywatnie moją największą pasją przez 12 lat był taniec. Taniec współczesny z elementami baletu, taniec towarzyski, modern jazz. Obecnie w wolnym czasie praktykuję jogę, a szczególnym zamiłowaniem darzę Ashtangę. Lubię dalekie podróże, ale doceniam też polskie krajobrazy, zwłaszcza w towarzystwie mojego pieska Burka.  Jestem wielką fanką kuchni włoskiej.

Moje specjalizacje:

  • zoofizjoterapia
  • medycyna weterynaryjna
  • wyposażenie klinik i gabinetów weterynaryjnych