Sylwia Stoń

specjalista ds. fizjoterapii sportowej i rehabilitacji urologicznej

Sylwia Stoń - mapa zasięgu

O mnie:

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłam kierunek fizjoterapia na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. W trakcie trwania studiów rozwijałam swoje zainteresowania związane z fizjoterapią sportową i uroginekologiczną, także poprzez uczestnictwo w kole naukowym. Odbyłam również praktyki w placówkach, które oferowały zabiegi właśnie z tych dziedzin medycyny. Okres studiów podsumowałam pracą magisterską poświęconą tematyce treningu kobiet w okresie przekwitania, która została wyróżniona podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Rehabilitacji, (Neuro) Ortopedii i Komunikacji Medycznej w Łodzi.

Od 3 lat trenuję amatorsko kolarstwo – jestem zawodniczką Klubu Kolarskiego V-Max Mińsk Mazowiecki, dzięki czemu tematyka treningu sportowego i regeneracji nie jest mi obca.

Zdobyta wiedza, doświadczenie i chęć samodoskonalenia są gwarancją profesjonalnego podejścia do klientów. Jestem do Państwa dyspozycji i chętnie pomogę w kompleksowym wyposażeniu lub doposażeniu placówek medycznych, ośrodków odnowy biologicznej oraz prywatnych gabinetów rehabilitacji. Opowiem o rozwiązaniach, które ułatwią pracę fizjoterapeutom, przy jednoczesnej trosce o ich zdrowie i bezpieczeństwo, a także zwiększą efektywność terapii.

Zasięg w regionie:

  • Cała Polska