Jagoda Kalinowska

Koordynator ds. medycyny weterynaryjnej i zoofizjoterapii

Jagoda Kalinowska - mapa zasięgu

O mnie:

Z wykształcenia jestem lekarzem weterynarii i fizjoterapeutą weterynaryjnym, z zacięciem chirurgicznym, neurologicznym oraz stomatologicznym – ukończyłam Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Przez ostatnie kilka lat miałam okazję nabierać doświadczenia klinicznego w specjalistycznych szpitalach weterynaryjnych w Wielkiej Brytanii (m.in. Pride Veterinary Centre w Derby). Praca w Meden-Inmed pozwala mi realizować swoje pasje i zainteresowania, takie jak innowacyjne technologie. Szczególne miejsce zajmują dla mnie lasery wysokoenergetyczne oraz terapia Tecar, a także to, jakie możliwości wnoszą one w kliniczny aspekt pracy lekarza weterynarii czy zoofizjoterpeuty.

Z racji zainteresowania sportem jeździeckim rozwijam swoją wiedzę oraz portfolio w zakresie sprzętu dedykowanego regeneracji, rehabilitacji i zwiększania potencjału koni sportowych. Nie bez znaczenia pozostaje dla mnie także holistyczne wsparcie sprawności psów sportowych.

Zakres mojej działalności, obejmuje obsługę rynku weterynaryjnego i zoofizjoterapeutycznego, dlatego jeśli potrzebują Państwo fachowego doradztwa w tych dziedzinach, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Prywatnie jestem wielką miłośniczką kotów, ale posiadam również swojego konia, Dukata. Od dziecka trenuję jeździectwo i uwielbiam podróżować w odległe zakątki świata – często łączę przyjemne z pożytecznym, angażując się jako wolontariusz weterynaryjny w akcje sterylizacji i leczenia zwierząt w Maroku czy Indiach. Jestem też certyfikowanym nauczycielem jogi, medytacji oraz mindfulnessu.

Moje specjalizacje:

  • zoofizjoterapia
  • medycyna weterynaryjna
  • wsparcie koni oraz psów sportowych
  • wyposażenie klinik i gabinetów weterynaryjnych

Zasięg w regionie:

  • cała Polska