10 lipiec 2014

Przedstawiciele Meden-Inmed na szkoleniu Richard Wolf w Knittlingen

W dniach 8-11 lipca 2014 roku osoby zajmujące się sprzedażą produktów firmy Richard Wolf przebywały na szkoleniu z zakresu artroskopii oraz małoinwazyjnej chirurgii kręgosłupa w Knittlingen w Centrum Szkoleniowym Prima Vista.  Szkolenie miało na celu zapoznanie się z nowościami oraz naukę poszczególnych etapów zabiegów w ortopedii ręki, barku, kolana czy kręgosłupa.

więcej »

27 czerwiec 2014

Ważne informacje z mazowieckiego oddziału NFZ

W związku z unieważnieniem wszystkich postępowań konkursowych w rodzaju Medycyna nuklearna lecznicza informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ podjął działania zmierzające do przedłużenia do dnia 31.12.2014 r. wszystkich obowiązujących do 30.06.2014 r. umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju rehabilitacja lecznicza.

więcej »

21 maj 2014

NOWY PARTNER w UROLOGII – firma POLYDIAGNOST

Miło nam poinformować, iż od początku maja 2014 roku staliśmy się wyłącznym dystrybutorem w Polsce niemieckiej firmy POLYDIAGNOST – producenta  m.in. najcieńszego na rynku systemu PCNL – Micro Perc, a także jednorazowych giętkich ureterorenoskopów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami na naszej stronie internetowej ale również do przetestowania setów zabiegowych u Państwa w Szpitalach.

więcej »