03 czerwiec 2014

Targi Salons Sante Autonomie 2014

20-22 maja 2014 były ważną datą dla sektora zdrowia. Salons Sante Autonomie 2014  to wielkie wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych rynkiem opieki zdrowotnej. W tych samych dniach równolegle odbyły się trzy wiodące wystawy w dziedzinie ochrony zdrowia : HopitalExpo , Health-ITExpo oraz GerontHandicapExpo.

więcej »

28 maj 2014

W dniach 07-09.05.2014 odbyły się Targi Integra 2014

Targi Integra już po raz kolejny stały się odpowiedzią na ciągle zmieniające się potrzeby w zakresie opieki pielęgniarskiej, w związku z ciągłym rozwojem demograficznym. Dostarczyły nowych pomysłów i rozwiązań instytucjom opieki pielęgniarskiej i ambulatoryjnej oraz ośrodkom rehabilitacji. Dały nowy impuls do lepszej jakości życia dla osób niepełnosprawnych i tych, którzy mają wpływ na swoich bliskich […]

więcej »

31 marzec 2014

Balsamy do masażu – wybieraj odpowiedzialnie

Wybór odpowiedniego kosmetyku do masażu gwarantuje komfortowe warunki przeprowadzania zabiegu, a także zadowolenie pacjenta. Balsam lub olejek do masażu powinien zawierać składniki maksymalnie pielęgnujące skórę – wysokiej jakości i atestowane, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.

więcej »

28 marzec 2014

III Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS w Kielcach

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów REHAMED-PLUS, w dniach 3-5 kwietnia w Kielcach. Podczas targów producenci i dystrybutorzy sprzętu zaprezentują najnowocześniejszą aparaturę i produkty wykorzystywane w procesie pielęgnacji chorych. W halach wystawienniczych zobaczyć będzie można narzędzia niezbędne w fizykoterapii, balneoterapii i hydroterapii.

więcej »