Fala uderzeniowa Aparaty Baza wiedzy Aktualności
www.falauderzeniowa.eu

Falauderzeniowa.eu to medyczny portal edukacyjny poświęcony nowoczesnym metodom leczenia z wykorzystaniem możliwości oferowanych przez aparaty do terapii falą uderzeniowej.

Przybliżamy tematykę terapii falą uderzeniową, sięgamy po opinie ekspertów, testujemy urządzenia. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom uda się Państwu wzbogacić wiedzę z zakresu fali uderzeniowej i wybrać aparat do fali uderzeniowej o parametrach idealnie odpowiadających potrzebom Państwa praktyki lekarskiej.


Poznaj rodzaje fali

Fala radialna
Fala skupiona
Fala planarna

Aktualizacja oprogramowania Shockmaster

Nowa wersja oprogramowania aparatu Shockmaster 300 jest już dostępna do pobrania bezpośrednio ze strony polskiego dystrybutora. Zapraszamy do wykonania aktualizacji.


Zobacz filmy instruktażowe
Rodzaj zastosowanej fali:

Fala radialna
Fala skupiona

Zapraszamy na warsztaty

Podczas tegorocznych Targów REHABILITACJA 2015, które odbędą się w Łodzi w dniach 17-19 września 2015 r. mamy dla Państwa wartościowe warsztaty, wśród nich szczególnie polecamy "Fala uderzeniowa w leczeniu dysfunkcji układu narządów ruchu". Więcej informacji i rejestracja na szkolenie na stronie ckmed.pl.


Fala uderzeniowa w leczeniu dysfunkcji układu narządów ruchu

Zapraszamy do zakupu ksiązki "Fala uderzeniowa w leczeniu dysfunkcji układu narządow ruchu" autorstwa dr hab. n.med. Piotra Króla i prof. dr hab. Andrzeja Franka. To starannie przygotowana baza wiedzy, zawierająca cenne informacje dla rehabilitantów, fizjoterapeutów i ortopedów.

Polecam,


Rafał Oleszczuk
specjalista ds. laserów wysokoenergetycznych i fali uderzeniowej

+48 668 186 712
www.falauderzeniowa.eu
redakcja@falauderzeniowa.eu