Meden-Inmed +48 94 347 10 40

Nowości I

Promocje I

Bestsellery

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo!


Hydroterapia Kinezyterapia Fizykoterapia Diagnostyka narządu ruchu Rehabilitacja neurologiczna

Hydroterapia

Kinezyterapia Fizykoterapia Diagnostyka narządu ruchu

Rehabilitacja neurologiczna

Opieka nad pacjentem Medical Spa & Wellness Wyposażenie sal do ćwiczeń i gabinetów Sprzęt sportowo - rehabilitacyjny Pozostała działalność firmy

Opieka nad
pacjentem

Medical SPA & Wellness

Wyposażenie sal do ćwiczeń i gabinetów Sprzęt sportowo - rehabilitacyjny

Pozostała działalność firmy


KONTAKT

Spotkajmy się

Poznaj naszego przedstawiciela w Twoim regionie:

  Jadwiga Kamińska       Piotr Traczyk       Magdalena Czerwińska  
  dyrektor regionalny   przedstawiciel handlowy   przedstawiciel handlowy


   

   

 
jk@meden.com.pl
+48 602 659 106
    ptraczyk@meden.com.pl
+48 602 482 439
    mczerwinska@meden.com.pl
+48 785 810 434
 
 
  Miłosz Maliński       Artur Zborowski       Jerzy Bartodziej  
  przedstawiciel handlowy   przedstawiciel handlowy   specjalista ds. neurorehabilitacji i diagnostyki


   

   

 
mmalinski@meden.com.pl
+48 606 759 400
    azborowski@meden.com.pl
+48 605 893 309
    jbartodziej@meden.com.pl
+48 664 413 001
 
 
  Łukasz Pyza       Paulina Kamińska            
  przedstawiciel handlowy   przedstawiciel handlowy    


   

       
lpyza@meden.com.pl
+48 785 810 720
    pkaminska@meden.com.pl
+48 785 811 104
       
 
  Bartosz Paprotny       Rafał Oleszczuk       Irena Jurukowa  
  specjalista ds. fizjoterapii sportowej i treningu funkcjonalnego       specjalista ds. laserów wysokoenergetycznych i fali uderzeniowej       dyrektor handlowy

   
   
 
bpaprotny@meden.com.pl
+48 608 685 649
    ro@meden.com.pl
+48 668 186 712
    ij@meden.com.pl
+48 662 281 086
 
 
Biuro handlowe
  Aleksandra Buczkowska       Marta Pociask       Agnieszka Łobodziec  
  koordynator ds. klientów   koordynator ds. klientów   specjalista ds. klientów

   
   
 
abuczkowska@meden.com.pl
+48 94 347 10 50
    mpociask@meden.com.pl
+48 94 347 10 50
    alobodziec@meden.com.pl
+48 94 347 10 50
 
  Agnieszka Kozik    
  specjalista ds. klientów i łańcucha dostaw

   
akozik@meden.com.pl
+48 94 347 10 53
   

Redcord Gymna Uniphy Kinetec Hocoma Airex ASA Laser

Meden-Inmed Sp. z o.o.

Dołącz do nas:

ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin
tel. +48 94 347 10 40,
fax +48 94 347 10 41
Meden-Inmed na FacebookMeden-Inmed na Google+Meden-Inmed na Youtube
www.meden.com.pl
sklep@meden.com.pl