Rehabilitacja Chirurgia Ginekologia
Medycyna Nuklearna Neurologia Ortopedia
Urologia Intensywna Opieka Medical SPA & Wellness
Meden-Inmed phone icon +48 601 728 281
Nowości Promocje Bestsellery
 

Aparat ESWL na raty

Dornier MedTech

Aparat ESWL Compact Sigma

Aparat do pozaustrojowego kruszenia złogów w układzie moczowym ESWL produkcji niemieckiej firmy Dornier MedTech typ Sigma z podwójnym systemem lokalizacji złogów.

Fabrycznie nowy aparat dostępny w systemie ratalnym z rozłożeniem płatności na 1 rok, 3 lata lub 5 lat.

Wysokość miesięcznej raty w zależności od okresu spłat wynosi:

Czas spłaty 1 rok 3 lata 5 lat
Wysokość raty (brutto) 94 600,00 zł 33 760,00 zł 21 620,00 zł

Jeśli założymy, iż koszt jednego zabiegu kruszenia kamieni wynosi 700 zł, to zwrot inwestycji nastąpi po 50 pacjentach miesięcznie już po 3 latach. Natomiast przy 30 pacjentach miesięcznie okres ten wydłuży się do 5 lat.

Jakość, która się opłaca

W cenie aparatu zawarte jest:

  • doradztwo przed zakupem,
  • koszt instalacji,
  • 24 miesiące gwarancji,
  • szkolenie z obsługi,
  • jednodniowe szkolenie kliniczne przeprowadzone przez doświadczonego lekarza.

Kontakt z nami:

Mapa

Spotkajmy się...

Poznaj naszego przedstawiciela w Twoim regionie:

Piotr Ryckiewicz Tomasz Jabłoński
v-ce prezes ds. inżynierii medycznej dyrektor zarządzający - wydział aparatury medycznej


pr@meden.com.pl tj@meden.com.pl
+48 601 728 281 +48 691 027 654
Robert Drozd Tomasz Dąbrowski Matylda Baxter-Minta
dyrektor regionalny dyrektor regionalny dyrektor regionalny

1
2
3
rdrozd@meden.com.pl td@meden.com.pl mbaxter@meden.com.pl
+48 697 101 174 +48 607 566 309 +48 607 566 305
Joanna Reszel Karol Bąkowski Adrianna Zioło-Majcherska
dyrektor regionalny przedstawiciel handlowy przedstawiciel handlowy

4
5
6
jreszel@meden.com.pl kbakowski@meden.com.pl aziolo@meden.com.pl
+48 785 811 106 +48 785 810 451 +48 785 811 050
Jacek Madej
dyrektor regionalny

7
jmadej@meden.com.pl
+48 785 811 060
Krzysztof Monkiewicz Agnieszka Badura Michalina Terczyńska
przedstawiciel handlowy specjalista ds. uroginekologii specjalista ds. uroginekologii



kmonkiewicz@meden.com.pl abadura@meden.com.pl mterczynska@meden.com.pl
+48 609 333 949 +48 785 810 699 +48 609 139 337

Biuro handlowe:

Monika Pucułek Dominika Bartoszewska Joanna Dzieruk
specjalista ds. sprzedaży i zamówień publicznych specjalista ds. zamówień publicznych specjalista ds. sprzedaży i łańcucha dostaw






mpuculek@meden.com.pl dbartoszewska@meden.com.pl jdzieruk@meden.com.pl
+48 94 344 90 59 +48 94 344 90 59 +48 94 344 90 59
Małgorzata Sobotka
specjalista ds. sprzedaży i łańcucha dostaw


msobotka@meden.com.pl
+48 94 344 90 61
Meden-Inmed Sp. z o. o. Dołącz do nas:


ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin
tel. +48 94 347 10 59,
fax +48 94 347 10 41
Meden-Inmed na Facebook Meden-Inmed na Google+ Meden-Inmed na Youtube
www.meden.com.pl www.meden.com.pl/oferta