Badania Pionizacja i opieka Diagnostyka neurologiczna
Znajdź placówkę Reedukacja chodu i propiocepcji Rehabilitacja kończyny górnej
Meden-Inmed +48 94 347 10 50

Nowości  I 

Promocje  I 

Bestsellery

Pomiary tensometryczne dla Twoich Pacjentów

NOWOŚCI

Firma Meden-Inmed ma przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu do swojej bogatej oferty sprzętowej systemów do pomiarów tensometrycznych amerykańskiej marki Tekscan. W naszej ofercie znajdą Państwo maty, platformy, systemy wkładkowe oraz tory do pomiarów, które doskonale sprawdzą się w badaniach i rehabilitacji. Więcej informacji znajdą Państwo wkrótce na naszych stronach internetowych, a w przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu z nami.


CZY WIESZ ŻE

W dniach 9-12 czerwca w Walencji odbędzie się największa światowa konferencja dotycząca neurorehabilitacji. INRS 2015 czyli International Neurorehabilition Symposium to olbrzymie przedsięwzięcie pozwalające na poznanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie rehabilitacji neurologicznej, które omawiane na licznych wykładach i warsztatach.


CIEKAWOSTKA

W dniach 20-21 marca w Gołdapi, na terenie Centrum rehabilitacji dzieci i młodzieży „Marzenia”, odbędzie się pierwsza edycja warsztatów dla użytkowników systemów Hocoma. Warsztaty mają na celu poszerzenie wiedzy z zastosowania nowoczesnych systemów do reedukacji chodu Lokomat®, a także rozwinąć wiedzę za zakresu rehabilitacji neurologicznej.

Dzięki uprzejmości kliniki „Marzenia” w spotkaniu weźmie udział ponad 20 fizjoterapeutów z całego kraju. Warsztaty prowadzone będą przez Pana Martina Niedermeiera, który nabył wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie w znakomitej austriackiej placówce neurorehabilitacyjnej - szpitalu Hochzirl.

Rejestracja na wydarzenie i informacje na stronie ckmed.pl.


Kompletna baza wiedzy na temat rehabilitacji neurologicznej na www.neurorehabilitacja.com.pl


Portal neurorehabilitacja.com.pl to kompendium wiedzy dla terapeutów zajmujących się neurorehabilitacją. To prezentacje najnowszych osiągnięć inżynierii medycznej, technik terapeutycznych i placówek oferujących rehabilitację neurologiczną.

Polecam,

 

Hydroterapia Kinezyterapia Fizykoterapia Diagnostyka narządu ruchu Rehabilitacja neurologiczna

Hydroterapia

Kinezyterapia Fizykoterapia Diagnostyka narządu ruchu

Rehabilitacja neurologiczna

Opieka nad 
pacjentem Medical Spa & Wellness Wyposażenie sal do ćwiczeń i gabinetów Sprzęt sportowo - rehabilitacyjny Pozostała działalność firmy

Opieka nad
pacjentem

Medical SPA & Wellness

Wyposażenie sal do ćwiczeń i gabinetów Sprzęt sportowo - rehabilitacyjny

Pozostała działalność firmy

 

Meden-Inmed Sp. z o. o.

 

Dołącz do nas:

 
ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin
tel. +48 94 347 10 40,
fax +48 94 345 40 55
Meden-Inmed na FacebookMeden-Inmed na Google+Meden-Inmed na Youtube
www.meden.com.pl
sklep@meden.com.pl