Badania Pionizacja i opieka Diagnostyka neurologiczna
Znajdź placówkę Reedukacja chodu i propiocepcji Rehabilitacja kończyny górnej
Meden-Inmed +48 94 347 10 50

Nowości  I 

Promocje  I 

Bestsellery

Przetestuj najnowszy sprzęt do neurorehabilitacji*

*w celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu z Panem: Jerzy Bartodziej


NOWOŚĆ

Firma Meden-Inmed ma przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu do swojej bogatej oferty sprzętowej nowego systemu rehabilitacji kończyny górnej Bimeo. Bimeo to innowacyjne, motywujące pacjenta urządzenie rehabilitacyjne, przeznaczone do terapii kończyn górnych. Pacjent jest prowokowany, aby podczas treningu angażować bardziej ramię objęte dysfunkcją, przy wsparciu zdrowej kończyny.

Bimeo wspierane jest przez oprogramowanie wykorzystujące rzeczywistość wirtualną opartą na czynnościach i zadaniach życia codziennego, co pomaga w sposób poprawny funkcjonalnie zwiększać zdolności motoryczne. Terapeuta może monitorować progres pacjenta, a także dostosowywać trudność zadań ruchowych do jego potrzeb. Proces rehabilitacji staje się przez to bardziej efektywny i relatywnie krótszy.

Zobacz produkt ›


NOWOŚĆ

Firma Hocoma AG, producent systemów Lokomat i Armeo przedstawiła właśnie nowy system rehabilitacji ręki Manovo®Power. Moduł wspierający ortezę do treningu kończyny górnej Armeo®Power pozwala na zintegrowany, zrobotyzowany trening całej kończyny górnej.


CZY WIESZ, ŻE

W przypadku pacjentów neurologicznych długotrwałe leżenie prowadzi do bardzo gwałtownych zmian w pracy narządów wewnętrznych. Już kilka dni w łóżku może doprowadzić do znacznie ograniczonej pracy układów: pokarmowego, wydalniczego oraz krążeniowo-oddechowego.

Aby zapobiec tym dysfunkcjom należy jak najwcześniej rozpocząć pionizację pacjentów, nawet na etapie przebywania pacjenta na oddziałach wczesnej interwencji. Doskonale do takiej terapii nadają się stoły do pionizacji z funkcją kroczenia, w których wertykalizacja wspierana jest pasywnym ruchem kończyn, dzięki czemu pacjent jest w mniejszym stopniu narażony na problemy ortostatyczne.


Kompletna baza wiedzy na temat rehabilitacji neurologicznej na www.neurorehabilitacja.com.pl


Portal neurorehabilitacja.com.pl to kompendium wiedzy dla terapeutów zajmujących się neurorehabilitacją. To prezentacje najnowszych osiągnięć inżynierii medycznej, technik terapeutycznych i placówek oferujących rehabilitację neurologiczną.

Polecam,

 

Hydroterapia Kinezyterapia Fizykoterapia Diagnostyka narządu ruchu Rehabilitacja neurologiczna

Hydroterapia

Kinezyterapia Fizykoterapia Diagnostyka narządu ruchu

Rehabilitacja neurologiczna

Opieka nad 
pacjentem Medical Spa & Wellness Wyposażenie sal do ćwiczeń i gabinetów Sprzęt sportowo - rehabilitacyjny Pozostała działalność firmy

Opieka nad pacjentem

Medical SPA & Wellness

Wyposażenie sal do ćwiczeń i gabinetów Sprzęt sportowo - rehabilitacyjny

Pozostała działalność firmy

 

Meden-Inmed Sp. z o. o.

 

Dołącz do nas:

 
ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin
tel. +48 94 347 10 40,
fax +48 94 347 10 41
Meden-Inmed na FacebookMeden-Inmed na Google+Meden-Inmed na Youtube
www.meden.com.pl
sklep@meden.com.pl