Badania Pionizacja i opieka Diagnostyka neurologiczna
Znajdź placówkę Reedukacja chodu i propiocepcji Rehabilitacja kończyny górnej
Meden-Inmed +48 94 347 10 50

Nowości  I 

Promocje  I 

Bestsellery

Przetestuj najnowszy sprzęt do neurorehabilitacji*

*w celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu z Panem: Jerzy Bartodziej


NOWOŚĆ

Firma Meden-Inmed ma przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu do swojej bogatej oferty sprzętowej, urządzenia do treningu proprioceptywnego i biofeedback - Humac®360 amerykańskiej firmy CSMi Solutions.

System Humac®360 to nowa, przełomowa metoda ćwiczeń z biofeedbackiem oparta o współpracę urządzenia z programem komputerowym. Humac®360 zawiera w sobie elementy zaawansowanego systemu do testowania Humac® Norm - mikroprocesor oraz czujnik położenia, linkę, uchwyt. Wszystko w niewielkim pudełku o wymiarach 10x10x10 cm.

Zobacz produkt ›


PRZETESTUJ Z NAMI

Zachęcamy kliniki neurorehabilitacyjne specjalizujące się w terapii wczesnointerwencyjnej oraz terapii pacjentów udarowych, do skorzystania z możliwości bezpłatnego przetestowania nowoczesnego stołu pionizacyjnego z funkcją kroczenia - Erigo®Pro, szwajcarskiej firmy Hocoma. Stół ten to najnowocześniejsze na świecie rozwiązanie umożliwiające pionizację pacjentów z jednoczesną aktywacją ruchu kończyn dolnych (przy wsparciu funkcjonalnej elektroterapii). Więcej informacji nt. stołu Erigo®Pro znajdą Państwo na naszej stronie:

W przypadku zainteresowania testami prosimy o kontakt mailowy: Jerzy Bartodziej.

Liczba placówek mogących skorzystać z testów jest ograniczona.


CZY WIESZ, ŻE

Czy wiesz, że chód to nie tylko faza podporowa i faza przeniesienia? W wielu publikacjach, naukowcy używają rozróżnienia na podfazy chodu. Charakteryzują się one konkretnymi kątami w stawie biodrowym, kolanowym i skokowym, oraz siłami mogącymi oddziaływać na nie, czy na powierzchnie na stopie. Każdy charakterystyczny punkt powinien ponadto poruszać się ściśle określoną trajektorią (tzw. wzorcem chodu).

Rozbieżności względem optymalnych wartości parametrów chodu oraz jego wzorca mogą prowadzić do schorzeń, lub być przyczyną urazów w obrębie kończyny dolnej. To właśnie dzięki tym wyznacznikom chodu, fizjoterapeuci i lekarze mogą oceniać poprawność biomechaniczną chodu pacjenta, a następnie proponować terapię lub sposób prewencji przed urazem.


Kompletna baza wiedzy na temat rehabilitacji neurologicznej na www.neurorehabilitacja.com.pl


Portal neurorehabilitacja.com.pl to kompendium wiedzy dla terapeutów zajmujących się neurorehabilitacją. To prezentacje najnowszych osiągnięć inżynierii medycznej, technik terapeutycznych i placówek oferujących rehabilitację neurologiczną.

Polecam,

 

Hydroterapia Kinezyterapia Fizykoterapia Diagnostyka narządu ruchu Rehabilitacja neurologiczna

Hydroterapia

Kinezyterapia Fizykoterapia Diagnostyka narządu ruchu

Rehabilitacja neurologiczna

Opieka nad 
pacjentem Medical Spa & Wellness Wyposażenie sal do ćwiczeń i gabinetów Sprzęt sportowo - rehabilitacyjny Pozostała działalność firmy

Opieka nad pacjentem

Medical SPA & Wellness

Wyposażenie sal do ćwiczeń i gabinetów Sprzęt sportowo - rehabilitacyjny

Pozostała działalność firmy

 

Meden-Inmed Sp. z o. o.

 

Dołącz do nas:

 
ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin
tel. +48 94 347 10 40,
fax +48 94 347 10 41
Meden-Inmed na FacebookMeden-Inmed na Google+Meden-Inmed na Youtube
www.meden.com.pl
sklep@meden.com.pl