24 marzec 2017

W dniach 16 – 18 marca 2017 w Lipsku (Niemcy) odbyły się Targi i Kongres Rehabilitacji Medycznej, Fizjoterapii oraz Profilaktyki pod nazwą Therapie Leipzig 2017.

Już po raz dziewiąty wszystkich przybyłych na targi gości przywitała widoczna już z daleka, ponad 80-metrowa wieża targowa, wizytówka targów. Ta odbywająca się w cyklu dwuletnim impreza targowa stanowi wiodące w Europie Środkowej spotkanie branży rehabilitacji medycznej, fizykoterapii oraz profilaktyki prozdrowotnej skierowanej bezpośrednio do grupy fizjoterapeutów, rehabilitantów i masażystów.

Podczas tegorocznej edycji Krajem Partnerskim była Holandia.

354 wystawców z 10 krajów, 16.100 odwiedzających, największy w Niemczech interdyscyplinarny kongres z ponad 200 sympozjami, seminariami i warsztatami, w których wzięło udział 3.100 fizjoterapeutów, terapeutów, masażystów, lekarzy, naukowców, terapeutów sportowych i menedżerów branży medycznej – oto statystyka tegorocznej edycji targów.

W ramach wystaw specjalnych wyjątkowe miejsce zajął wellness medyczny, łączący terapię medyczną z technikami relaksacyjnymi, jogą, Ayurvedą, aromaterapią, zdrowym odżywianiem oraz ziołolecznictwem. W tym roku, podobnie jak i w poprzednich latach, swoją ofertę targową zaprezentowała również firma Meden-Inmed. Na stoisku można było obejrzeć stoły terapeutyczne, symulator chodu, lampy IR, system do dynamicznego odciążania i wiele innych.

Następna edycja Therapie Leipzig odbędzie się już w dniach 07-09 marca 2019 r, zapraszamy!

Poniżej krótka fotorelacja.

[Not a valid template]