Materiały dla mediów.

Logo

format: jpg | png | eps | cdr | ai | pdf

Księga znaku

format: pdf

Wiesław Zinka Przewodniczącym Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Koszalina – 563 zzs

Opublikowano: 26.06.2019 12:19

Dnia 19 czerwca br. odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Koszalina. Podczas uroczystego spotkania zostały wręczone akty powołania w skład Rady Gospodarczej na kadencję 2019-2023. Przewodniczącym Rady został Prezes Meden-Inmed Sp. z o.o. – dr inż. Wiesław Zinka. Rada w obecnej kadencji liczy 19 osób. W jej skład wchodzą przedsiębiorcy, przedstawiciele koszalińskich uczelni oraz instytucji otoczenia biznesu. Rada Gospodarcza stanowi ciało opiniodawcze i doradcze Prezydenta Koszalina w zakresie rozwoju gospodarczego.

Komercjalizacja robota Robin Heart - 822 zzs

Opublikowano: 24.06.2019 10:09

Dnia 7 marca 2019 r. dr Jan Sarna - Dyrektor Generalny Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi oraz Kamil Chrzanowski - Dyrektor ds. Marketingu Meden-Inmed Sp. z o.o. podpisali umowę dotyczącą komercjalizacji robota toru wizyjnego Robin Heart Port Vision Able. Na jej mocy spółka z Koszalina otrzymała licencję na produkcję i sprzedaż robota, natomiast FRK - określony w umowie procent od wartości każdego sprzedanego egzemplarza.

Podpisanie umowy to efekt wieloletniej współpracy, mającej na celu wytwarzanie nowoczesnych produktów i wdrażanie innowacji technologicznych. Pracami naukowo-badawczymi kierował dr hab. n. med. Zbigniew Nawrat – profesor Instytutu Protez Serca Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi (IPS FRK). W ich wyniku zostały wyprodukowane 4 roboty chirurgiczne.

Meden-Inmed oficjalnym sponsorem AZS Koszalin - 570 zss

Opublikowano: 13.07.2017 15:08

W dniu 13.07.2017r. podczas konferencji prasowej Prezesa klubu koszykarskiego - Leszka Dolińskiego oraz V-ce Prezesa ds. Marketingu i Sprzedaży firmy Meden-Inmed Sp. z o.o. - Macieja Zinka podpisane zostało porozumienie o wieloletniej współpracy. Na mocy umowy partnerskiej firma Meden-Inmed Sp. z o.o. wyposaży gabinet medyczny drużyny AZS Koszalin w najnowocześniejsze urządzenia rehabilitacyjne i treningowe. Dzięki współpracy z firmą Meden-Inmed Sp. z o.o. AZS Koszalin dołączy do wąskiego grona klubów sportowych wyposażonych w pełni funkcjonalne zaplecze medyczne.

Opis firmy Meden-Inmed - 728 zss

Opublikowano: 07.04.2017 18:43

Meden-Inmed Sp. z o.o. to czołowy dystrybutor i producent sprzętu medycznego w Polsce i na świecie. Dzięki pasji, zaangażowaniu i doświadczeniu buduje trwałe relacje z przedstawicielami środowiska medycznego, dostarczając najnowszych rozwiązań technologicznych skrojonych na miarę potrzeb.

Szeroka oferta produktów dostępnych w Meden-Inmed to nowoczesne urządzenia do rehabilitacji, rehabilitacji neurologicznej, wyposażenia gabinetów lekarskich. To także innowacyjna aparatura chirurgiczna, kompleksowe wyposażenie sal operacyjnych i sal intensywnej opieki medycznej. Firma oferuje także nowoczesne aparaty do fizykoterapii.

Wyroby z logo Meden-Inmed trafiają do placówek w ponad 40 krajach, zyskując ogromne uznanie odbiorców.

Firma Meden-Inmed Sp. z o.o. Liderem Polskiego Biznesu 2016! - 1726 zss

Opublikowano: 10.02.2017 12:50

Podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która odbyła się 21 stycznia 2017 roku w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, zostały wręczone nagrody dla Nominowanych i Laureatów XXVI edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu 2016. W wąskim gronie firm nagrodzonych Złotą Statuetką znalazła się koszalińska firma Meden-Inmed Sp. z o.o.

Gala Liderów Polskiego Biznesu co roku gromadzi znamienite osobistości ze świata polityki i biznesu, dając niepowtarzalną okazję do spotkań i rozmów na temat wpływu polskiej przedsiębiorczości na rozwój kraju.

Nagrody specjalne BCC – Złote Statuetki – to prestiżowe nagrody, które wręczane są liderom, kierującym się w swojej pracy zawodowej etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

Projekt nagrody to dzieło uznanego polskiego rzeźbiarza, Tadeusza Tchórzewskiego. Inspiracją do jej stworzenia była rzeźba nieznanego artysty z okresu międzywojennego. Ta wyjątkowa nagroda odlana jest z brązu, pokryta 24-karatowym złotem, wykonana ręcznie.

Spośród wielu nominacji, Złotą Statuetkę otrzymały firmy, jak: Meden-Inmed, Volkswagen Motor Polska, HM Invest, JTI Polska, McDonald’s Polska, Doosan Babock Energy Polska, BMG Goworowski, Cloos – Polska, Eista, Stegu, Robert Nogacki Kancelaria Prawna Skarbiec.

Złotą Statuetkę otrzymały także takie osobistości, jak Angela Merkel, nagrodzona za wkład w intensywny rozwój polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, handlowych i sąsiedzkich; czy Jego Świątobliwość Papież Franciszek, który swoją statuetkę odebrał osobiście, podczas spotkania z Zarządem BCC w październiku 2016 roku.

Jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do tak zaszczytnego grona i zapewniamy, że to wyróżnienie motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dziękujemy!

Opis firmy Meden-Inmed 25-lecie - 1235 zss

Opublikowano: 10.08.2013 12:25

W 2014 roku firma świętować będzie 25-lecie działalności. W ubiegłym roku firma Meden-Inmed poszerzyła ofertę o innowacyjne rozwiązania szwajcarskiej firmy Hocoma, niemieckiego producenta Simi oraz amerykańskiej marki LiteGait. To nowa, rozbudowana oferta dedykowana dziedzinie neurorehabilitacji oraz diagnostyki rehabilitacyjnej.

Ćwierć wieku to czas ogromnych zmian w Meden-Inmed. Firma zyskała renomę jako uznany dystrybutor i serwisant urządzeń medycznych, co stanowi nadal istotną część działalności firmy. Z czasem, podążając za swoją pasją i wykorzystując najnowsze technologie, Meden-Inmed rozpoczął produkcję sprzętu do rehabilitacji. Obecnie wyroby z logo Meden-Inmed znajdują ogromne uznanie w branży medycznej, docierają do odbiorców w ponad 40 krajach, a przychody ze sprzedaży produkcji własnej stanowią ponad 30% obrotu firmy.

Jesteśmy wdzięczni za Państwa opinie i rady, które są dla nas bardzo cenne. To dzięki nim możemy nieustannie udoskonalać naszą firmę, poszerzając ofertę i dopasowując proponowane rozwiązania do Państwa potrzeb.

Żywimy nadzieję, że nasza tegoroczna oferta umożliwi Państwu świadczenie usług o jeszcze wyższym standardzie i przyczyni się do odniesienia sukcesów terapeutycznych oraz biznesowych.

Prezentacja firmy

Prezentacja firmy

13.12.2016
Meden-Inmed sponsorem AZS Koszalin

Meden-Inmed sponsorem AZS Koszalin

13.07.2017
Meden-Inmed sponsorem AZS Koszalin

Meden-Inmed sponsorem AZS Koszalin

13.07.2017
Meden-Inmed sponsorem AZS Koszalin

Meden-Inmed sponsorem AZS Koszalin

13.07.2017
Meden-Inmed sponsorem AZS Koszalin

Meden-Inmed sponsorem AZS Koszalin

13.07.2017

Media o nas.

Miasto Plus - Od garażu do światowych rynków

Miasto Plus - Od garażu do światowych rynków

23.12.2019
Prestiż - Meden-Inmed, czyli 30 lat nieustającego rozwoju

Prestiż - Meden-Inmed, czyli 30 lat nieustającego rozwoju

23.12.2019
Głos Koszaliński - Koszalińska firma Meden-Inmed ozłocona

Głos Koszaliński - Koszalińska firma Meden-Inmed ozłocona

30.01.2017
Sprzęt Meden-Inmed w Azerbejdżanie

Sprzęt Meden-Inmed w Azerbejdżanie

06.09.2015
Dobre bo koszalińskie

Dobre bo koszalińskie

02.12.2013

Kontakt dla mediów.

Mapa zasięgu

Beata Wojewoda-Owczarczakkoordynator ds. eventów i copywritingu

bwo@meden.com.pl

+48 601 586 059

Mapa zasięgu

Krzysztof Kurekspecjalista ds. marketingu internetowego

kkurek@meden.com.pl

+48 94 344 90 79

Mapa zasięgu

Marcin Lubelfeldspecjalista ds. marketingu

mlubelfeld@meden.com.pl

+48 94 344 90 79