O Nas

Meden-Inmed Sp. z o.o. od 1989 r. jest czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu medycznego. Jako firma z wieloletnią tradycją zwracamy szczególną uwagę na potrzeby pacjentów. Naszą misją jest służba kadrze medycznej i jej podopiecznym poprzez dostarczanie zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych najwyższej jakości.

Polecane produkty

Aktualności

17 wrzesień 2021

Kurs akademii endoskopowej kręgosłupa w Warsaw Lab

W dniach 9-10.09 w WARSAW LAB instytut medycyny praktycznej w Jabłonnej odbył się kurs akademii endoskopowej kręgosłupa. Kurs składał (...)

więcej »

05 sierpień 2021

Pierwsze zabiegi z systemem Combat PRS+ HIPEC w Polsce!

Dnia 3 sierpnia 2021 r. w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze odbyły się pierwsze zabiegi z (...)

więcej »

31 styczeń 2020

Obrazowanie fluorescencyjne ICG

W ostatnich kilku dekadach nastąpił znaczny postęp technologiczny w medycynie. Postęp ten nie ominął chirurgii, w tym laparoskopowej...

więcej »

08 styczeń 2014

Meden-Inmed Sp. z o.o. objął honorowym patronatem 22 Finał WOŚP w Warszawie

W dniach 11-12  stycznia 2014 roku, Sztab WOŚP Warszawa-Maczek wraz z Dyrekcją  Zespołu Szkół nr 55 im. gen. Stanisława (...)

więcej »

Artykuły

żywienie dojelitowe i dwaj chłopcy

Kiedy stosujemy żywienie dojelitowe przez PEG?

Czym jest żywienie dojelitowe? Żywienie dojelitowe jest formą odżywienia pacjenta, polegającą na dostarczaniu substancji odżywczych do wybranej części przewodu (...)

więcej »

20 luty 2019

Pozycjonowanie pacjenta do zabiegu chirurgicznego

Pozycjonowanie pacjenta do zabiegu chirurgicznego jest wspólną odpowiedzialnością całego zespołu. Pacjent poddany znieczuleniu traci wszystkie odruchy obronne. Właściwe umiejscowienie (...)

więcej »

29 maj 2017

Laparoskopia

Co to jest laparoskopia? Laparoskopia nazywana jest chirurgią przyszłości. Polega na wziernikowaniu jamy otrzewnej za pomocą instrumentu optycznego wprowadzonego (...)

więcej »