Rehabilitacja Chirurgia Ginekologia
Medycyna Nuklearna Neurologia Ortopedia
Urologia Intensywna Opieka Medical SPA & Wellness

Meden-Inmed

+48 604 417 984
+48 94 344 90 61

Optyka artroskopowa HD (zestaw)
w super cenie!

Podstawowy zestaw do Artroskopii

  • 1x optyka HD Panoview ø 4 mm, dł. rob. 175 mm, kąt patrzenia 30°,
  • 1x płaszcz wysokiego przepływu ø 6,0 mm z dwoma kranikami obrotowymi,
  • 1x trokar pół-tępy,
  • 1x światłowód ø 3.5 mm (kompatybilny z gniazdami źródeł światła Wolf, Stryker, Storz).

 

Cena promocyjna zestawu: 7 700 zł brutto*
*Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów magazynowych lub do 30.09.2015r.


Regulamin promocji dostępny tutaj.


SZKOLENIA

Zapraszamy na Cykliczne warsztaty i sympozja cadaverowe „Hands-On” w Niemczech w małych grupach (odpłatne) www.ckmed.pl.


Aby otrzymywać aktualne informacje od firmy Meden-Inmed na inne adresy e-mail w Państwa firmie, proszę przesłać listę adresów w odpowiedzi na powyższą wiadomość.


KONTAKT
Mapa

Spotkajmy się...

Poznaj naszego przedstawiciela w Twoim regionie:

Marcin Melka - product manager ds. aplikacji w ortopedii i laryngologii Marcin Melka
Product Manager Orthopedics, Spine & Ent

mmelka@meden.com.pl
+48 604 417 984
Tomasz Jabłoński Piotr Ryckiewicz  
dyrektor handlowy v-ce prezes ds. aparatury medycznej  



     
tj@meden.com.pl pr@meden.com.pl  
+48 691 027 654 +48 601 728 281  
Robert Drozd Tomasz Dąbrowski Joanna Reszel
dyrektor regionalny dyrektor regionalny dyrektor regionalny






rdrozd@meden.com.pl td@meden.com.pl jreszel@meden.com.pl
+48 697 101 174 +48 607 566 309 +48 609 333 949
Matylda Baxter-Minta Jacek Madej Karol Bąkowski
dyrektor regionalny dyrektor regionalny przedstawiciel handlowy






mbaxter@meden.com.pl jmadej@meden.com.pl kbakowski@meden.com.pl
+48 607 566 305 +48 785 811 060 +48 785 810 451

Biuro handlowe:

Monika Pucułek Michalina Terczyńska Aneta Janiec
biuro handlowe aparatury medycznej biuro handlowe aparatury medycznej biuro handlowe aparatury medycznej



mpuculek@meden.com.pl mterczynska@meden.com.pl ajaniec@meden.com.pl
+48 697 101 179 +48 94 344 90 61 +48 94 344 90 59
+48 94 344 90 61

Meden-Inmed Sp. z o. o.

 

Dołącz do nas:

 
ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin
tel. +48 94 347 10 59,
fax +48 94 345 40 55
Meden-Inmed na FacebookMeden-Inmed na Google+Meden-Inmed na Youtube  
www.meden.com.pl
wam@meden.com.pl