Meden-Inmed Profesjonalna Inżynieria MedycznaDołącz do nas na Facebooku
Wanny do hydromasażu Stoły do masażu i rehabilitacji Redcord - wielofunkcyjny system podwieszek Aparaty do laseroterapii Aparaty do terapii radialną falą uderzeniową Aparaty do elektroterapii

REHABILITACJA 2013:

W dniach 19-21 września 2013 r. w Łodzi odbędą się prestiżowe Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego. Podczas wydarzenia będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami inżynierii medycznej i wymienić doświadczenia ze światowymi ekspertami w dziedzinie rehabilitacji.

Podczas targów zaprezentujemy szereg urządzeń, między innymi z zakresu:

Meden-Inmed rehabilitacji neurologicznej
Meden-Inmed nowoczesnej analizy ruchu
Meden-Inmed laserów wysokoenergetycznych
Meden-Inmed terapii falą uderzeniową

Przygotowaliśmy dla Państwa cykl szkoleń dotyczących innowacyjnych rozwiązań w rehabilitacji pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z planem warsztatów dostępnym w aktualnościach Meden-Inmed.

   

Promocja:

Podczas targów 19-21 września 2013 r. obniżamy ceny prezentowanych produktów!

Szczegółów szukaj na stoisku Meden-Inmed i w sklepie internetowym

www.meden.com.pl

Ponadto 40 produktów w super cenach!! (Lista w załączniku)

Czy wiesz, że...

PiezoWave 2 firmy Richard Wolf to jedyny na rynku aparat do terapii falami uderzeniowymi o tak szerokim spektrum możliwości.

Urządzenie pozwala na przeprowadzenie standardowej terapii ESWT (Extracorporeal shockwave therapy) ale i TPST (Trigger point shockwave therapy), precyzyjnie uderzając w zmienione chorobowo tkanki.

20 dostępnych poziomów intensywności pozwala na precyzyjną regulację poziomu energii i efektywną terapię bez stosowania znieczulenia!

 

PiezoWave 2 to aparat do terapii falą uderzeniową najnowszej generacji!

Zapraszamy do przetestowania aparatu na Targach Rehabilitacja 2013.

Piezowave 2
 

    Jesteśmy z Państwem już od ponad dwudziestu lat. Dziękujemy za okazane zaufanie i mamy nadzieję przyczynić się do wielu wspólnych sukcesów.