Meden-Inmed Profesjonalna Inżynieria MedycznaDołącz do nas na Facebooku
Wanny do hydromasażu Stoły do masażu i rehabilitacji Redcord - wielofunkcyjny system podwieszek Aparaty do laseroterapii Aparaty do terapii radialną falą uderzeniową Aparaty do elektroterapii

REHABILITACJA 2013:

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego, które odbędą się w Łodzi w dniach 19-21 września 2013 r.

Podczas Targów przedstawimy Państwu innowacyjne urządzenia do nowoczesnej rehabilitacji. Pragniemy także zaprosić na cykl spotkań poświęconych ostatnim osiągnięciom w inżynierii medycznej. Zaprosiliśmy wyśmienitych gości z zagranicy, którzy omówią najnowsze formy terapii.

Tematy spotkań to między innymi: rehabilitacja neurologiczna, nowoczesna analiza ruchu, czy najnowsze rozwiązania w zakresie laserów wysokoenergetycznych i fali uderzeniowej.

Zapraszamy do zapoznania się z planem warsztatów dostępnym w aktualnościach Meden-Inmed.


Czy wiesz, że...

Meden-Inmed Sp. z o.o. jako jedyny dystrybutor sprzętu medycznego oferuje całkowicie bezprzewodowy aparat do elektroterapii Wireless Professional. To nowatorskie urządzenie na nowo odkrywa możliwości rehabilitacji funkcjonalnej, pozwalając na maksymalnie komfortową terapię zarówno dla pacjenta jak i terapeuty.

Jako jedyny aparat do elektroterapii umożliwia przeprowadzanie elektroterapii podczas swobodnego wykonywania przez pacjenta aktywnych ćwiczeń lub podczas zabiegów kinezyterapii, co znacząco przekłada się na wyniki rehabilitacji.

Wireless Proefessional bezprzewodowy aparat do elektroterapiiBezprzewodowy aparat do elektroterapii Wireless Professional

Promocja:

Profesjonalne wanny do hydroterapii

z rabatem

rabat na wanny do hydroterapii

balmed eco wanna balneologicznaorionmed wanna terapeutyczna

aquameden wanna do hydroterapiiaquanea wielofunkcyjna wanna do hydroterapii

Ponadto 40 produktów w super cenach!! (Lista w załączniku)


    Jesteśmy z Państwem już od ponad dwudziestu lat. Dziękujemy za okazane zaufanie i mamy nadzieję przyczynić się do wielu wspólnych sukcesów.