Rehabilitacja Chirurgia Ginekologia Urologia
Ortopedia Neurologia Medical SPA & Wellness WIOM
Meden-Inmed +48 94 347 10 40

Nowości I

Promocje I

Bestsellery

Targi Medica 2014 - Już tylko 25 dni!
12 - 15 listopada 2014, Duesseldorf, Niemcy

Z przyjemnością oczekujemy na możliwość spotkania się z Państwem podczas tegorocznej edycji Targów Medica. Już po raz piąty z dumą zaprezentujemy na rynku europejskim najnowsze osiągnięcia polskiej inżynierii medycznej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 4C27. Przygotowaliśmy niezwykle szeroką ofertę innowacyjnych urządzeń medycznych, które z pewnością Państwa zainteresują i okażą się niezastąpione w procesie rehabilitacji pacjentów.

Medica 2014 to idealne miejsce spotkań dla wszystkich pasjonatów medycyny, osób zainteresowanych nowoczesnymi technologiami stosowanymi do produkcji stołów do masażu, stołów do osteopatii i pionizacyjnych, rehabilitacji kardiologicznej.

Do zobaczenia!

Bieżnia do testów wysiłkowych - Axelero

Profesjonalna bieżnia kardiologiczna

Axelero to bieżnia medyczna przeznaczona do rehabiltacji kardiologicznej. To nowoczesne urządzenie zaprojektowane we współpracy z popularnymi protokołami stosowanymi podczas prób wysiłkowych. Axelero jest wyposażona w unikalne cechy pozwalające terapeucie w pełni kontrolować obciążenie pacjenta podczas testu. Axelero może być także z powodzeniem stosowana jako profesjonalna bieżnia treningowa.

Stół do osteopatii - Terapeuta Osteo

Dedykowany terapii manualnej

Stół do osteopatii zaprojektowany przez Meden-Inmed jest stworzony w odpowiedzi na potrzeby osteopatów i terapeutów manualnych. Szerokość stołu zostala zwężona tak, aby zapewnić maksymalnie ergonomiczną pozycję terapeuty podczas zabiegu. Liczne modyfikacje stołu dają terapeucie prawdziwą swobodę ruchu i upraszczają stosowanie technik manualnych.

Stół do pionizacji pacjentów - Vertimo Hi-Lo Duo

Stół do wczesnej mobilizacji

Stół do pionizacji Vertimo jest stosowany w przypadku wczesnej mobilizacji pacjentów długotrwale unieruchomionych, po przebytym udarze lub operacjach. Vertimo może być także stosowany w celu korekcji postawy i terapii dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Pionizacja zastosowana we wczesnym etapie rehabilitacji wzmacnia układ krwionośny pacjenta i poprawia dotlenienie tkanek.

System do rehabilitacji funkcjonalnej - FysioGaming

Nowa jakość treningu

Innowacyjny system do rehabilitacji funkcjonalnej, umożliwia leczenie pacjentów o różnych poziomach sprawności i z większością schorzeń narządu ruchu. FysioGaming to rewolucyjne narzędzie terapeutyczne oferujące terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zastosowane rozwiązania gwarantują wysokie zaangażowanie pacjenta w ćwiczenia i szybkie efekty rehabilitacji.

 

Hydroterapia Kinezyterapia Fizykoterapia Diagnostyka narządu ruchu Rehabilitacja neurologiczna

Hydroterapia

Kinezyterapia Fizykoterapia Diagnostyka narządu ruchu

Rehabilitacja neurologiczna

Opieka nad pacjentem Medical Spa & Wellness Wyposażenie sal do ćwiczeń i gabinetów Sprzęt sportowo - rehabilitacyjny Pozostała działalność firmy

Opieka nad
pacjentem

Medical SPA & Wellness

Wyposażenie sal do ćwiczeń i gabinetów Sprzęt sportowo - rehabilitacyjny

Pozostała działalność firmy

Redcord Gymna Uniphy Kinetec Hocoma Airex ASA Laser

Meden-Inmed Sp. z o. o.

Dołącz do nas:

ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin
tel. +48 94 347 10 40,
fax +48 94 345 40 55
Meden-Inmed na FacebookMeden-Inmed na Google+Meden-Inmed na Youtube
www.meden.com.pl
sklep@meden.com.pl