Meden-Inmed Profesjonalna Inżynieria MedycznaDołącz do nas na Facebooku
Wanny do hydromasażu Stoły do masażu i rehabilitacji Redcord - wielofunkcyjny system podwieszek Aparaty do laseroterapii Aparaty do terapii radialną falą uderzeniową Aparaty do elektroterapii

Promocja:

W-MOVE – unikalna koncepcja aktywnej terapii osób starszych i niepełnosprawnych

   W-Move to najwyższej klasy sprzęt do terapii ruchowej, który dzięki zastosowaniu oporu hydraulicznego ogranicza ryzyko urazów podczas rehabilitacji. Urządzenia W-Move umożliwiają dopasowanie wysiłku do możliwości pacjenta poprzez płynną regulację oporu. Opór hydrauliczny pozwala na ograniczenie wpływu grawitacji na wykonywanie ćwiczenia, co w przypadku pojawienia się dyskomfortu u pacjenta umożliwia przerwanie ruchu w dowolnym momencie.

Ogłaszamy promocję na zestaw 6 urządzeń W-Move

kompletny zestaw modułów 22% taniej*

pełna lista dostępna pod adresem
http://meden.com.pl/oferta

Ponadto 40 produktów w super cenach !! (Lista w załączniku)

 

 

W-MOVE MTT (Medical Training Therapy)

   Wiadomo, że chroniczny ból pleców jest w większości przypadków spowodowany złym stanem mięśni pleców lub prostowników grzbietu. To właśnie te mięśnie odpowiadają w głównej mierze za utrzymanie kręgosłupa w stabilnej, prostej pozycji.

   Z tego powodu wymyślono trening MTT, który rozumie się jako specyficzne i systematyczne wzmacnianie zanikających mięśni. Około 80% pacjentów przestaje odczuwać ból. Nawet pacjenci od wielu lat cierpiący na chroniczny ból pleców, którego nie udało się wyeliminować przy pomocy innych terapii, mogą wrócić do aktywnego i bezbolesnego życia.

   Ponadto pozbycie się symptomów może być osiągnięte również przez pacjentów, u których zdiagnozowano wystające krążki międzykręgowe lub przepuklinę krążka, która nie została zakwalifikowana do leczenia chirurgicznego.

 

 

Czy wiesz, że...

   Trening MTT zaczyna się w miejscu, gdzie fizykoterapia przestaje wzmacniać siłę, powodując dosłownie rozbudowę pierwotnych mięśni. Mięśnie te mają istotne znaczenie jeżeli chodzi o stabilność kręgosłupa. Krążki międzykręgowe w kręgosłupie umożliwiają jego ruch w trzech wymiarach i są głównym elementem podtrzymującym i amortyzującym kręgosłup.

   Ciągły ruch pojedynczego elementu kręgosłupa jest niezbędny w celu poprawy krążenia krwi w sąsiednich strukturach. Słabnięcie mięśni kręgosłupa, spowodowane na przykład unikaniem ćwiczeń z powodu bólu, jest głównym powodem prawie wszystkich chorób kręgosłupa i problemów z krążkami międzykręgowymi.

*promocja ważna do wyczerpania zapasów