17 Sierpień 2017

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji w czasie XXV Międzynarodowych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji  „REHABILITACJA 2017”, które odbędą się w dniach 21-23 września 2017 roku w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy Al. Politechniki 4 w Łodzi.

„REHABILITACJA” to największa, najlepsza i najciekawsza w Polsce impreza wystawiennicza poświęcona prezentacji najnowszych trendów i osiągnięć w dziedzinie szeroko pojętej fizjoterapii, rehabilitacji oraz medycyny sportowej. Już od lat spotykają się na niej wszyscy liczący się dostawcy i producenci urządzeń oraz ich ostateczni odbiorcy i użytkownicy.

Z dużą przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, które tradycyjnie znajduje się przy samym wejściu do sektora A. Na stoisku o powierzchni ponad 270 m2 zaprezentujemy ponad 100 urządzeń z naszej kompleksowej oferty, w tym liczne nowości na polskim rynku. Nie zabraknie flagowych produktów firmy, jak stoły do rehabilitacji, urządzenia do hydroterapii, czy nowoczesna fizykoterapia.

Zaprezentujemy także urządzenia nominowane do Złotego Medalu Targów Rehabilitacja 2017:

Winback Tecar 1S

Winback 1S – rewolucyjne urządzenie do terapii Tecar wspierające regenerację komórek w procesie rehabilitacji.

David Spine Concept

David Spine Concept – innowacyjna linia urządzeń dedykowanych reabilitacji kręgosłupa, bioder, kolan i barków.

Egzoszkielet Indego

Egzoszkielet Indego – najlżejszy na rynku, modułowy egzoszkielet do reedukacji chodu pacjentów z urazami rdzenia kręgowego i ograniczeniami motoryki.

W czasie targów organizujemy dla Państwa bezpłatne warsztaty (21 września) związane z nowymi trendami i terapiami stosowanymi we współczesnej fizjoterapii. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program warsztatów.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Łodzi!
Z wyrazami szacunku
Zespół Meden-Inmed

Oferta warsztatów i seminariów:
REHABILITACJA Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego, Łódź 21-23 września 2017 r.

Czwartek, 21 września 2017 r.:

13:30 – 14:30    Korzyści płynące z oceny i treningu nerwowo-mięśniowego u pacjentów po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego
http://ckmed.pl/link/treningnerwowomiesniowy

14:30 – 15:30   Nowoczesna rehabilitacja kręgosłupa – David Spine Concept
http://ckmed.pl/link/davidspineconcept

15:30 – 16:30    Sensor-Based Therapy – przyszłość rehabilitacji neurologicznej
http://ckmed.pl/link/sensorbasedtherapy

UWAGA!

Warsztaty są bezpłatne dla odwiedzających targi REHABILITACJA, Łódź 2017 (ponieważ odbywają się na pierwszym piętrze hali targowej konieczne jest posiadanie biletu na targi). W celu zapewnienia lepszej organizacji i wystarczającej ilości miejsc prosimy o rejestrację na stronie www.ckmed.pl (w przypadku wyczerpania miejsc pierwszeństwo mają osoby zarejestrowane). Rejestracji można również dokonać u przedstawicieli regionalnych Meden-Inmed.

Plan warsztatów może ulegać zmianie. Zawsze aktualny plan znajduje się na www.ckmed.pl.